nie z rzeczownikami

Szanowni Państwo,
zwracam się z uprzejmą prośbą o arbitraż w sprawie „sporu”, który prowadzę od pewnego czasu z Zarządcą nieruchomości, w której mieszkam. Otóż chodzi o zastosowanie we właściwej formie zwrotu nie palenie, bądź niepalenie w następującym zdaniu: „Prosimy o … papierosów na klatce schodowej”. W miejsce kropek proszę wpisać stosowny zwrot. Bardzo dziękuję i pozdrawiam!
P.S. Z wiadomych przyczyn nie podaję stanowisk stron :)
Cząstkę nie z rzeczownikami piszemy łącznie, a zatem: „Prosimy o niepalenie papierosów na klatce schodowej”. Błędy w tym zakresie są bardzo rozpowszechnione, np. na mojej klatce schodowej wisi ogłoszenie: „Prosimy o nie naklejanie ogłoszeń”.
Mirosław Bańko, PWN