niedogodziny

Dzień dobry,
chciałbym zapytać o słowo niedogodzina, które ostatnio zostało użyte przez pracownika kadr w firmie w której pracuję (mianowicie miałem wypisać urlop za niedogodziny jako że w godzinach pracy wychodziłem i suma tych wyjść wyniosła 8 godzin więc jeden dzień urlopowy) Czy jest w ogóle takie słowo? Zauważyłem, że na niektórych forach również jest ono używane.
Dziękuję za odpowiedź.
Skoro są nadgodziny, to mogą być i niedogodziny, por. nadmiar i niedomiar albo nadkwaśność i niedokwaśność. Słowo niedogodzina musi mieć zakres środowiskowy. Chyba wcześniej się z nim nie zetknąłem.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski