nieprzywoławczo?

Witam. Jak poprawnie zapisać przysłówek przywoławczo z partykułą nienieprzywoławczo czy nie przywoławczo? Sęk jest ukryty w tym, że przysłówek przywoławczo notuje Wielki słownik ortograficzno-fleksyjny J. Podrackiego, pomimo że nie ma tam przymiotnika przywoławczy; trudno zatem dociec, czy ww. przysłówek jest odprzymiotnikowy, czy też nie. Dziękuję z góry za odpowiedź.
Przysłówek przywoławczo z pewnością jest odprzymiotnikowy. Nieobecność we wspomnianym słowniku przymiotnika przywoławczy, który stanowi jego podstawę słowotwórczą, można tłumaczyć tym, że autorzy oparli się na jakimś korpusie tekstowym, w którym ów wyraz nie wystąpił. Jeśli w takim razie jest potrzeba użycia przeczenia przed nim, powinniśmy napisać nieprzywoławczo.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski