nieustannie zadowoleni?

Witam,
chciałabym zapytać, czy taki zwrot jak: „Jesteśmy nieustannie zadowoleni ze świadczonych przez firme XXX usług…” jest poprawny?? Chodzi mi konkretnie o określenie nieustannie? Czy można użyć takiego zwrotu w referencjach?
Nieustannie łączy się raczej z nazwami czynności niż stanów. W Narodowym Korpusie Języka Polskiego połączenie nieustannie zadowolony ma tylko dwa wystąpienia, oba odnoszące się do kotów. Niewiele częstsze jest połączenie stale zadowolony. Natomiast fraza zawsze zadowolony występuje w NKJP kilkadziesiąt razy.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski