o Boodzie

Szanowni Państwo,
zapytani o formę nazwiska Booth w miejscowniku, odpowiedzieliście: Boocie lub Boosie. Jednak th może być też dźwięczne – por. twórca Armii Zbawienia William Booth. Wtedy miejscownik to zapewne Boozie; ale czy również Boodzie?
Proszę o odpowiedź.
Jeśli to nazwisko istotnie może być tak wymawiane, należałoby konsekwentnie w miejscowniku stosować formy Boozie lub Boodzie.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski