o przecinku

Czy poprawne jest zdanie: „Park maszynowy – skonfigurowany dla zaspokojenia różnorodnych potrzeb – oraz nasze doświadczenie, pozwalają nam zaoferować wygodę, jakiej nie uzyskasz gdzie indziej"?
Zdanie jest poprawne, trzeba tylko skreślić przecinek po słowie doświadczenie. Stoi on w miejscu, gdzie chciałoby się zrobić przerwę dla nabrania oddechu, ale reguły polskiej interpunkcji mają charakter składniowy i nie pozwalają oddzielać przecinkiem grupy podmiotu od grupy orzeczenia.
Mirosław Bańko