obiadokolacja

Czy rzeczowniki obiadokolacja, śniadaniokolacja pisze się łącznie?
Obiadokolacja piszemy tak jak np. klasopracownia albo stropodach – łącznie. Kiedyś takie złożenia wzbudzały emocje wśród językoznawców – dyskutowano żywo o chłoporobotniku i twierdzono, że należy pisać z łącznikiem chłop-robotnik. Dziś emocje umilkły, można jeszcze poczytać o nich w Słowniku wyrazów kłopotliwych PWN.
Słowo śniadaniokolacja chyba pierwszy raz słyszę. Czy chodzi o posiłek, który ma zastąpić śniadanie i kolację? Czy może o taki, który zastępuje wszystkie trzy posiłki dziennie? I kiedy właściwie je się śniadaniokolację?
Mirosław Bańko