obsługa

Szanowna Redakcjo,
proszę o informację czy od słowa obsługa istnieje liczba mnoga? Czy możemy powiedzieć np. organizacja obsług (w domyśle kilku)?
Pozdrawiam,
Joanna Fed
Usługa ma liczbę mnogą, obsługa zasadniczo nie. Konstrukcja organizacja obług będzie więc zwracała uwagę i nasuwała podejrzenie o niekompetencję językową, a w najlepszym razie zostanie uznana za środowiskową. Czy nie wystarczy powiedzieć np.: „Firma organizuje obsługę klientów w zakresie…” lub w inny sposób dać do zrozumienia, że zakres obsługi jest zróżnicowany?
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski