odesłania

W jaki sposób najlepiej zapisać w Przepisach odwołanie do innych publikacji, która z poniższych postaci jest bardziej poprawna?

- Należy spełnić wymagania 3.3 i 6.1, Części II – Kadłub oraz 14.2.2 i 16.24, Części V – Ochrona przeciwpożarowa.

- Należy spełnić wymagania rozdziału 3.3 i punktu 6.1 z Części II – Kadłub oraz punktów 14.2.2 i 16.2.4 z Części V – Ochrona przeciwpożarowa.
Pierwsza wersja bardziej nam się podoba. Odesłania takie powinny być jak najkrótsze i jak najmniej uwikłane składniowo, można więc rozważyć jeszcze inną odmianę wersji pierwszej, mianowicie:
„Należy spełnić wymagania 3.3 i 6.1 (Część II – Kadłub) oraz 14.2.2 i 16.24 (Część V – Ochrona przeciwpożarowa)”.
Mirosław Bańko