odmiana nazw ulic

Jest w Warszawie ul. Zgoda. Jak ją odmienić, może w ogóle się nie odmienia? Mieszkam na Zgoda 5 czy na Zgody 5? Dziękuję za pomoc.
Jest więcej ulic o formie rzeczownika w mianowniku, np. Trakt Lubelski albo Zapiecek. Powiedziałbym, że ktoś mieska na Trakcie Lubelskim albo przy Trakcie Lubelskim (druga forma brzmi bardziej oficjalnie), powszechnie mówi się na Zapiecku, podobnie więc mogłoby być na (przy) Zgodzie 5. Oczywiście dostępne jest też sformułowanie na (przy) ulicy Zgoda 5. Natomiast zdanie „Mieszkam na Zgoda 5” brzmi bardzo niezręcznie.
Mirosław Bańko