odmiana nazwisk pochodzenia słowiańskiego

Witam!
Mam problem z odmianą nazwiska Pitzschky i Proschwitsky. Czy prawidłowo będzie Pitzschky’ego, Proschwitsky’ego, czy Pitzschkiego, Proschwitskiego?
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i wyjaśnienie.
W odmianie zakończenia tych nazwisk należy spolszczyć. Takie ustalenie znajduje się w zasadzie [266] Wielkiego słownika ortograficznego PWN (wprowadzono je kilka lat temu, w związku z czym niektóre słowniki mogą podawać dwojaką pisownię). Zastosowanie tej reguły prowadzi do zapisu: Pitzschkiego, Proschwitskiego.
Jan Grzenia