odmiana nazwisk

Witam!
Jestem w trakcie przygotowywania zaproszen slubnych i bardzo proszę o pomoc w odmianie nazwisk: Panstwo Dunst, Kusmierczak, Pliszkiewicz. Dziekuje! Przepraszam za brak polskich liter, ale przebywam za granica.
W mianowniku powinno być: państwo Dunstowie, Kuśmierczakowie, Pliszkiewiczowie. A w pozostałych przypadkach gramatycznych: „Znam (nie znam) państwa Dunstów, Kuśmierczaków, Pliszkiewiczów”, „Towarzyszymy państwu Dunstom, Kuśmierczakom, Pliszkiewiczom”, „Rozmawiam z państwem Dunstami, Kuśmierczakami, Pliszkiewiczami”, „Mówię o państwu Dunstach, Kuśmierczakach, Pliszkiewiczach”.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski