odnośniki w systemie „autor – numer”

Szanowni Państwo,
czy w odnośnikach do przypisów zapisywanych w tekście w nawiasie kwadratowym [1,2,3,9-10] należy wstawiać odstępy między liczbami i pauzy w zakresie liczb? Nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat, a praktyka stosowana w publikacjach jest różna.
Dziękuję za odpowiedź!
W pytaniu jest mowa o informacji bibliograficznej w systemie „autor – numer” (tzw. Vancouver system). System ten wymaga po każdorazowym wprowadzeniu cytatu, powołaniu się na opinię innego autora itp. umieszczenia kolejnego numeru w nawiasie kwadratowym (na linii podstawowej pisma, nie we frakcji górnej). W niektórych okolicznościach może zachodzić konieczność odwołania się do kilku pozycji, a więc podania w nawiasie kilku numerów. Praktyka użycia spacji między cyframi/liczbami jest rzeczywiście różna, podobnie zresztą jak w przypadku numerów rozdziałów i wersetów w Biblii. Należy przyjąć określoną konwencję i konsekwentnie trzymać się jej w całej publikacji.
Adam Wolański