onomasta-normatywista

Czy w przypadku wyrażeniu onomasta-normatywista pisownia z łącznikiem ma swoje uzasadnienie?
Jeśli ktoś uważa, że onomasta-normatywista jest podobny do Grażyny Mickiewicza, która „dziewki i matrony wdzięki/ Na jednym licu zespoliła cudnie”, albo że przypomina Dr. Jekylla, który pod osłoną nocy zamienia się w złowrogiego Mr Hyde'a, to powinien nazwę tę pisać z łącznikiem. Jeżeli jednak przyjmiemy – co wydaje się tu bardziej uzasadnione – że normatywiści stanowią pewną grupę wśród onomastów, to właściwa będzie pisownia rozdzielna. Ponieważ pisownia fraz apozycyjnych budzi wątpliwości, czy nie lepiej ominąć problem i wybrać inną konstrukcję, np. onomasta i normatywista?
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski