opis ilustracji

W opisie bibliograficznym nie oddzielamy miejsca wydania od roku wydania żadnym znakiem. Jak to wygląda w opisie do ilustracji? Czy tu między miejscem, które przedstawia fotografia, a datą jej wykonania można postawić przecinek? Przykład: Przed Muzeum Picassa, Barcelona(,) 1999.
Jeśli we wszystkich podpisach występuje tylko nazwa geograficzna i rok, przecinek byłby elementem nadmiarowym (ale nie ma oczywiście reguły, która zabraniałaby go użyć). Natomiast jeśli w podpisach oznaczenie czasu wyrażane jest w postaci dat dziennych albo np. wieków, wówczas przecinek byłby bardziej uzasadniony, por. Muzeum Agory, Ateny, V w. p.n.e. albo Kraków, wtorek 4 października 1938.
Adam Wolański