ostatnie zmiany w ortografii

Dzień dobry.
Prosiłabym o pomoc w dotarciu do najnowszych zasad ortograficznych. Znam zasady zwiazane z pisownią imiesłowów, ale słyszałam, że więcej zasad uległo zmianie, np. wielkie i małe litery w tytułach czasopism. Gdzie szukać owych zmian?
Natalia
W Nowym słowniku ortograficznym PWN jest aneks z najnowszymi zmianami w ortografii, wprowadzonymi po 1992 r. Można go znaleźć też w wersji internetowej słownika na naszych stronach WWW.
Mirosław Bańko