Wybór przyimków do zaproszenia ślubnego

Dzień dobry,

mam zagwozdkę dotyczącą zaproszenia ślubnego. Zastanawiam się, która forma będzie poprawna:

1. Po ceremonii zaślubin zapraszamy na przyjęcie weselne do Hotelu Bukowego w Warszawie

czy

2. Po ceremonii zaślubin zapraszamy na przyjęcie weselne w Hotelu Bukowym w Warszawie

Z góry dziękuję za odpowiedź, będę zobowiązana.

Użycie różnych przyimków – tzn. do oraz w – sprawia, że oba zdania różnią się nieco pod względem budowy składniowej (por. zapraszać – na co – dokąd versus zapraszać – na co – gdzie). Obie konstrukcje są jednak równie poprawne.

Adam Wolański