pewne przybycie?

Witam!
Dostaliśmy pismo urzędowe od Wójta Gminy, w którym znalazło się następujące zdanie: „Z uwagi na ważność tematu proszę o pewne przybycie”. Bardzo proszę o podanie mi, jak powinno brzmieć to zdanie poprawnie, chyba że ono jest poprawnie napisane. Mi osobiście jakoś nie pasuje słowo pewne.
Pozdrawiam
Na pewno lepiej było napisać o niezawodnym przybyciu. Słowo pewny jest używane w podobnym znaczeniu, por. pewna śmierć (tzn. nieuchronna), ale w Narodowym Korpusie Języka Polskiego nie ma ani jednego przykładu na pewne przybycie.
Nawiasem mówiąc, zamiast „Mi osobiście jakoś nie pasuje…” należało napisać: „Mnie osobiście jakoś nie pasuje…”, gdyż otwierająca zdanie forma zaimka znajduje się pod akcentem, a mi jest formą nieakcentowaną, por. „Daj mi to”, ale „Mnie to daj, nie jemu”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski