piątorzędny?

Dzień dobry,
Czy można powiedzieć pięciorzędny (analogicznie do pierwszorzędny, drugorzędny, trzeciorzędny, czwartorzędny)?
Pozdrawiam serdecznie,
MB
Jeżeli już, to piątorzędny, gdyż wymienione przez Panią formy są oparte na liczebnikach porządkowych, a nie na głównych. Słowo piątorzędny nie figuruje jednak w słownikach i nic dziwnego – nikt go przecież nie używa! Coś, co jest tak marne lub mało ważne, że gorsze nawet od rzeczy czwartorzędnych, można określić jako poślednie (co zgodnie z etymologią znaczy po prostu 'ostatnie').
Mirosław Bańko