pisownia nazw krojów czcionek

Szanowni Państwo,
powinnam napisać: kaligrafia stylem Copperfield, stylem Fundational czy raczej czy od małej litery – stylem copperfield, fundational?
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Zaciekawiło mnie sformułowanie kaligrafia stylem Copperfield, Fundational (czy nie Foundational?). Rzecz w tym, że kaligrafia to: 1) sztuka pięknego i wyraźnego pisania (odręcznego), 2) pismo kaligraficzne, a więc czytelne, staranne. Z kolei Copperfield i Foundational to nazwy krojów czcionek. Chyba że chodzi o pismo odręczne imitujące wspomniane kroje.
Pyta jednak Pani o zapis nazw wspomnianych „stylów” (to chyba anglicyzm od font style, po polsku lepiej powiedzieć krój czcionki). Są to nazwy własne, więc koniecznie trzeba użyć wielkiej litery.
Jan Grzenia