pisownia tytułów

Dlaczego w tytule wydanego przez Wydawnictwo Pallottinum Katechizmu Kościoła Katolickiego ostatni wyraz został napisany przez K, a nie k, skoro piszemy Kościół katolicki? Czy taka pisownia jest dopuszczalna?
W tytułach książek wielką literą zapisujemy tylko pierwszy wyraz. Istnieją wyjątki od tej zasady, przy czym prawie wszystkie są nazwami części lub ksiąg Biblii. Liczby wyjątków nie należy powiększać bez bardzo istotnych powodów, a więc powinniśmy napisać Katechizm Kościoła katolickiego.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski