podzamcze

Szanowni Państwo,
moje pytanie dotyczy pisowni słowa podzamcze. Interesuje mnie, czy piszemy to słowo małą czy wielka literą, jeśli mamy na myśli konkretne miejsce – Podzamcze w Warszawie.
Będę wdzięczna za odpowiedź.
z poważaniem
Alicja
Widzę, że skłania się Pani ku pisowni wielką literą, ale chyba bez wyraźnej potrzeby. Pomijając wypadki szczególne – jak chęć nadania indywidualnej nazwy czemukolwiek, choćby Najwyższej Gałęzi Stuletniego Drzewa, rosnącego w czyimś ogrodzie – słowo podzamcze piszemy małą literą.
Mirosław Bańko, PWN