przecinek musi być

Dzień dobry,
od jakiegoś czasu próbuję dowieść, że przecinek w zdaniu „Wiesz co dobre” nie jest potrzebny. Mam pełną świadomość tego, że jego użycie byłoby prawidłowe. Jak jednak przekonać nieprzekonanych, że bez przecinka to zdanie też jest poprawne? Tłumaczenie się tzw. licentią reclamicą niestety nie wystarcza.
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam,
Janek Majle
Nie da się obronić braku przecinka w takim zdaniu w normalnym tekście. Gdyby Pan rozrzucił wyrazy po całej stronie – na przykład w projekcie graficznym plakatu – to co innego. Ale w tekście ciągłym przecinek tu musi być.
Mirosław Bańko, PWN