przecinek przed jak widać

Szanowni Państwo,
Czy w zdaniu
Wygrać jest miło i przyjemnie, a przegrać, jak widać…
przecinek przed jak jest uzasadniony? Wątpliwości nasuwa mi ten bezokolicznik.
Wyrażenie jak widać należy uznać za składnik pozazdaniowy. Tego typu konstrukcje oddziela się przecinkiem od pozostałych elementów zdania lub wydziela przecinkami z obu stron, jeśli występują w środku wypowiedzenia. Myślnik w takim użyciu także nie byłby błędem.
Adam Wolański