przecinek przed niż

Moje pytanie dotyczy interpunkcji. Jak należy wstawić przecinki w zdaniu i czy są w ogóle potrzebne: „Wymagało to wiecej niż zakładano w projekcie nakładów finansowych"?
Przepisy dotyczące interpunkcji każą poprzedzać przecinkiem niż międzyzdaniowe. W Pani przykładzie zdanie podrzędne jest wplecione w nadrzędne, dlatego należy je ograniczyć przecinkami z obu stron: „Wymagało to wiecej, niż zakładano w projekcie, nakładów finansowych”.
Mirosław Bańko