przecinek przed zdaniem nadrzędnym

Czy w zdaniu: „Można wiedzieć(,) jakim aparatem robisz zdjęcia?” można pominąć przecinek?
Przecinka otwierającego zdanie podrzędne nie można pominąć. Nie można pomijać także przecinka zamykającego takie zdanie, jeśli po nim następuje ciąg dalszy zdania nadrzędnego, np. „Można wiedzieć, jakim aparatem robisz zdjęcia, czy nie można?”. Proszę zauważyć, że w tym przykładzie obecność drugiego przecinka nie jest związana ze słowem czy, lecz z końcem zdania podrzędnego.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski