przedłożyć, ale co?

Czy poprawnie jest: przedłożyć wyjaśnienia co do uchybień i zastrzeżeń wykazanych w trakcie kontroli?
Sformułowanie jest poprawne z wyjątkiem jednego szczegółu: uchybienia mogły zostać wykazane w czasie kontroli, ale zastrzeżenia nie zostały wykazane, lecz np. sformułowane. Proponujemy zatem: przedłożyć wyjaśnienia co do uchybień wykazanych w trakcie kontroli i sformułowanych zastrzeżeń.
Mirosław Bańko