przewodnicki

Czy poprawne jest używanie określenia usługi przewodnickie? Czy można to określenie zastąpić innym?
Dziękuję za odpowiedź.
Sformułowanie jest poprawne (por. bolszewik – bolszewicki, laik – laicki, taternik – taternicki i in.), nie trzeba więc zastępować go innym. Jeśli bardzo chcieć, to można powiedzieć w zamian usługi przewodników, ale pierwsza wersja brzmi bardziej terminologicznie i lepiej nadaje się np. na szyld lub do wniosku o rejestrację firmy.
Mirosław Bańko, PWN