przykładowe zdanie

Czy pytanie: „Gdzie nastąpił przełom i pańska podróż zaczęła się w sensie psychicznym?” jest poprawne?
Nie widzę błędu w budowie zdania. Jeżeli zacytowała je Pani z dialogu między sobą a odbiorcą, np. z korespondencji lub wywiadu, to słowo pańska powinno być zapisane wielką literą. Jeżeli natomiast jest to kwestia dialogowa z powieści lub utworu scenicznego, to mała litera w zaimku jest odpowiednia.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski