przymiotnik od Boże Ciało

Zastanawia mnie, czy można – przez analogię do Bożego Narodzenia – utworzyć przymiotnik od wyrażenia Boże Ciało. Bożociałowy? Bożocielesny? Bożocielny? Żadnej z tych form nie notują dostępne mi słowniki.
Od nazwy święta Boże Ciało tworzony był w staropolszczyźnie przymiotnik Bożocielski. Posługiwał się nim m.in. Cyprian Bazylik (1535-1591).
Krystyna Długosz-Kurczabowa, Uniwersytet Warszawski