przymiotniki dzierżawcze

Witam!
Czy przymiotniki od nazw własnych, typu: tytuł gry, filmu czy nazwa firmy, powinny być pisane wielką literą, tak jak przymiotniki od imion i nazwisk? Np. polsatowski program, microsoftowa impreza, stracraftowa rozgrywka.
Dziękuję i pozdrawiam.
Anna
Wielką literą zapisujemy przymiotniki dzierżawcze (odpowiadające na pytanie „czyj?”), które oznaczają posiadanie, przynależność. Znaczenie takie być może dałoby się wiązać z instytucjami, firmami, przedmiotami, ale budzi to wątpliwości, które trudno rozstrzygnąć. Najlepiej uznać, przynajmniej w ortografii, że dzierżawczość odnosi się tylko do istot żywych. Tym sposobem łatwo rozwiążemy problem przedstawiony przez Panią, a przymiotniki będące jego ilustracją w każdym wypadku zapiszemy małą literą.
Jan Grzenia