przypis

Interesuje mnie, w jaki sposób mógłbym poprawnie zbudować przypis tudzież notkę bibliograficzną z książki, którą jest kodeks? Podaję poniżej niezbędne dane odnośnie owej książki:
Kodeks Cywilny. Przepisy wprowadzające. Skorowidz. Stan na dzień 1 września 2009 r. (są to wszystkie „składniki” strony tytułowej książki, poza nazwą wydawnictwa).
Rafał Idzik (opracowanie redakcyjne).
ParkPrawo (wydawnictwo).
Warszawa – Bielsko-Biała 2009 (miejsce i rok wydania).

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
Typowy przypis bibliograficzny, który umieszcza się u dołu strony lub na końcu rozdziału, musi zawierać podstawowe elementy identyfikacyjne przytaczanego dokumentu. W przypadku książki na taki opis składają się: nazwa autora, tytuł publikacji, miejsce i rok wydania. Tytuł zbyt długi można skrócić, zachowując jednak pierwsze wyrazy i nie zmieniając ogólnego sensu. Imię (imiona) autora należy skracać do postaci inicjału (inicjałów). Na końcu opisu musi się znaleźć numer strony powoływanego dokumentu, z której pochodzi dany cytat lub informacje umieszczone w tekście głównym. Numer stronicy podaje się zawsze po polskim skrócie s.
W odniesieniu do przywołanej w pytaniu publikacji możemy zastosować następujące brzmienie przypisu bibliograficznego:
11Kodeks cywilny, opr. red. R. Idzik, Warszawa–Bielsko-Biała 2009, s. XYZ.

W bibliografii załącznikowej na końcu książki można podać więcej danych, np.
Kodeks cywilny. Przepisy wprowadzające, opr. red. R. Idzik, Warszawa–Bielsko-Biała: ParkPrawo, 2009.
Adam Wolański