pytanie w pytaniu

Dzień dobry.
Mam pytanie związane z używaniem znaku zapytania. A mianowicie chodzi mi o takie zdanie: „Czy sprawdziła już Pani prezentacje (działał dźwięk w mojej?)?”. Gdzie powinien znaleźć się znak zapytania? W nawiasie – jest w nim pytanie, czy po nawiasie, gdyż zdanie przed nim również jest pytaniem? A może lepiej to zapisać w inny sposób, bez nawiasu?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Jakub Drabik
Można oczywiście szukać innego zapisu, ale jeśli przystać na taki, to dwa pytajniki są konieczne. Gdyby pominąć pierwszy, wewnętrzne pytanie stałoby się oznajmieniem, wbrew intencji nadawcy. Gdyby pominąć drugi, zdanie pytajne byłoby pozbawione znaku zapytania na końcu.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski