pzezabawna zabawa

Czy jest coś złego w krótkim zdaniu „Przezabawna zabawa”? Chodzi o określenie czyjejś zabawy jako zabawnej. Czy to tautologia?
Nie jest to zdanie, bo nie zawiera czasownika. Powiedzmy, że jest to konstrukcja nominalna.
Czy jest niepoprawna? Jeśli ktoś zbudował ją celowo, aby osiągnąć pewien efekt stylistyczny, to nie. Można ją nazwać tautologią albo hiperbolą, albo paronomazją – zależnie od punktu widzenia.
Mirosław Bańko, PWN