raufaza

Szanowni Państwo!
Jak jest poprawna forma: rauhfazer (niem.) czy też spolszczona: raufaza? Spotkałam się z obydwoma. Chodzi o specjalny rodzaj tapet.
Dziękuję za odpowiedź.
Rauhfaser (przez s) to nazwa handlowa, niewygodna bo nieodmienna. Potocznie mówi się raufaza, w liczbie mnogiej raufazy. Ten rodzaj tapet wykonany jest z papieru, ma strukturę tynku dzięki zawartości drobnych wiórków i przeznaczony jest do malowania.
Mirosław Bańko