relacja klient – handlowiec

Czy w zapisie relacji powinno się używać myślnika ze spacjami po bokach, czy bez spacji, np. relacja klient – handlowiec czy relacja klient-handlowiec? Nie mam możliwości skorzystania z półpauzy.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
W polszczyźnie myślnik ma zawsze spacje po bokach. Jeśli w zamian użyje Pani łącznika (lub półpauzy, gdy stanie się to możliwe), też proszę umieścić wokół niego odstępy.
Mirosław Bańko