rokosz czy rozkosz?

Szanowna Poradnio,
mam problem z odmianą słowa (ten/ta) rokosz. Słownik ortograficzny PWN jest sprzeczny (przynajmniej w dopełniaczu – cała odmiana nie jest podana) ze słownikiem pod redakcją S. Dubisza. Bardzo proszę o rozwianie moich wątpliwości.
Rokosz jest rodzaju męskiego, w dopełniaczu lp ma końcówkę -u. Nie zauważyłem, żeby WSO PWN i USJP różniły się pod tym względem. Może omyłkowo porównała Pani rokosz z rozkoszą?
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski