równie…, co…

Czy w następującym zdaniu stawiamy przecinek przed słowem co: „Jest równie wspaniałym tancerzem co wokalistą”?
Dziękuję
Słownik ortograficzny PWN pozwala w takich zdaniach postawić przecinek, ale tego nie nakazuje, zob. par. [381] (90.H.3) zasad pisowni i interpunkcji (dostępnych także na naszych stronach WWW). Osobiście użyłbym przecinka w zdaniu takim jak przytoczone.
Mirosław Bańko, PWN