różności ortograficzne

Witam!
I. Chciałabym zapytać o pisownię (wielką czy małą literą) zwrotów takich, jak:
1. Żelazny Marszałek, Marszałek Wielki Koronny, Wielki Koniuszy itp. Czy poprawne jest rozróżnienie: Żelazny Marszałek, gdy jest traktowany jako przezwisko, ale żelazny marszałek – jako marszałek silny, nieugięty?
2. Czy poprawny jest zapis Przedmieścia Włodzimierskie (w Moskwie)?
II. Łącznie czy rozdzielnie: nie wiadomo (o co chodzi), nigdzie niezapisane (przemyślenia)?
Ad I.1. Wyrażenia marszałek wielki koronny, koniuszy wielki (nie: wielki koniuszy) zapisujemy małymi literami. Wyrażenie żelazny marszałek ‘marszałek silny, nieugięty’ zapisujemy zasadniczo małymi literami. Jeśli wyrażenie Żelazny Marszałek wiązane jest z konkretną osobą, a więc jest przydomkiem, powinno być zapisywane wielkimi literami (nazywano tak napoleońskiego marszałka Nicolasa Davouta).
Ad I.2. Nie udało mi się ustalić, czy Przedmieścia Włodzimierskie to przyjęta jednostkowa nazwa tego obszaru. Jeśli tak, powinniśmy zastosować wielką literę. Jeśli nie (lub też są wątpliwości) piszemy literami małymi: przedmieścia włodzimierskie.
Ad II. Należy zapisać: nie wiadomo i niezapisane.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski