rzepień

Witam!
NSO PWN prof. Polańskiego podaje: „rzepień -pienia a. -p·nia”. Czy w dopełniaczu liczby mnogiej jednakowo poprawne są formy rzepieni (rzepni) i rzepieniów (rzepniów)?
Pozdrawiam.
Pytałem specjalistę botanika, red. Teresę Zioło-Skałecką z PWN, i dowiedziałem się, że w użyciu są formy rzepienia i rzepieni. Stąd wniosek, że do słownika powinniśmy nanieść poprawkę.
Mirosław Bańko, PWN