samotne litery na końcach wersów

Szanowni Panstwo,
czy to prawda, że na stronach internetowych można zostawiać samotne pojedyncze litery na końcach wersów?
Dziekuję za pomoc.
„Czy to prawda…” – a więc krąży po świecie wieść, że to możliwe (chodzi oczywiście o zakończenie wierszy tekstu). Wątpliwości łatwo się pozbyć, wystarczy przeczytać regułę [204] w Wielkim słowniku ortograficznym PWN.
— Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski
PS. Przywołana reguła nie zakazuje pozostawiania słów jednoliterowych na końcu wiersza, w składzie jednak (zwłaszcza w starannie zredagowanych książkach) nie jest to zalecane. Zob. Polszczyzna na co dzień, PWN, 2006, s. 527–8.
Red.