samozatrudnieni

Witam,
chciałabym się dowiedzieć, która z form jest poprawna: samozatrudnionych czy samo zatrudnionych?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Nie ma w słownikach hasła samo, jest tylko samo- – pierwszy człon różnych wyrazów, m.in. przymiotników o drugim członie będącym z pochodzenia imiesłowem przymiotnikowym, np. samoczyszący, samopiszący, samosterujący. Nie znalazłem przykładu z drugim członem w postaci imiesłowu biernego, ale sądzą, że analogia do przykładów z imiesłowem czynnym wystarczy, aby pisać samozatrudniony.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski