serwis ze zleceniami

Szanowne PWN,
w internecie są strony prezentujące zlecenia, np. http://zlecenia.przez.net/. Zastanawiam się, czy można je określić jakimś ogólnym zwrotem z 2–3 słów (użyć go w publikacji). Myślałem o nazwie serwis zleceniowy, jednak taka kolokacja w Google pojawia się tylko raz. W podobnej poradni wytłumaczono mi też, że serwis zleceniowy wg definicji słownikowej obu słów znaczy raczej 'obsługa zleceń'. Czy serwis prezentujący zlecenia to jedyna możliwa krótka nazwa?
Pozdrawiam i dziękuję.
Może po prostu serwis zleceń? Dwuznaczność i tu jest teoretycznie możliwa, ale w praktyce kontekst ją wyeliminuje. Zresztą na stronie o podanym przez Pana adresie rzeczywiście odbywa się obsługa zleceń (a nie tylko ich prezentowanie), więc obiekcje wysunięte w konkurencyjnej poradni chyba są niepotrzebne.
Mirosław Bańko, PWN