sfrancużony?

Witam.
Jak poprawnie brzmi strona bierna utworzona od czasownika sfrancuzić: sfrancużony czy może sfrancuziony? Dziękuję i kłaniam się c[:-D
Należałoby utworzyć formę analogiczną do zwęzićzwężony, wozićwożony. Jednak sfrancużony chyba nikomu się nie podoba, skoro w użyciu, co prawda bardzo rzadkim, jest tylko forma sfrancuziały. Niestety ten przymiotnik nie pozwala na utworzenie strony biernej (jest sfrancuziały to orzeczenie słowno-imienne), która musiałaby mieć formę został sfrancużony.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski