skwer

Wiem, że w nazwach miejscowych elementy typu osiedle, plac należy pisać małą literą. A co ze skwerem? Czy traktować go tak samo?
Pozdrawiam,
Maria
W regule [85] Nowego słownika ortograficznego PWN podano kilka wyrazów oznaczających małe obiekty geograficzne, ale ich lista nie jest zamknięta. Wobec tego wyraz skwer należy w rozbudowanych nazwach własnych traktować tak samo jak inne wymienione w regule wyrazy.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski