słów kilkoro

Czy poprawny będzie tytuł „O sztambuchach słów kilkoro”, czy też raczej powinien on brzmieć „O sztambuchach słów kilka”?
Może być słów kilkoro, jeśli zależy Panu, aby tytuł brzmiał ozdobnie i staroświecko. Ponieważ sztambuch to też słowo przestarzałe, całość brzmi harmonijnie i nie powinna budzić zarzutów poprawnościowych.
O słów kilkoro już nas kiedyś pytano. Znajdzie Pan tamto pytanie i odpowiedź za pomocą naszej wyszukiwarki (w okienko trzeba wpisać słowo kilkoro).
Mirosław Bańko