słowny zapis liczebników

Witam!
Czy na blankiecie przekazu pocztowego w polu „kwota słownie” powinno się pisać wszystkie liczebniki łącznie czy osobno? Np. 1052złjeden tysiąc pięćdziesiąt dwa złote czy jedentysiącpięćdziesiątdwa złote?
Wielowyrazowe liczebniki zapisujemy zawsze z odstępami, np. dwa miliony trzysta dwadzieścia sześć tysięcy sto pięćdziesiąt dwa złote. Z odstępem powinniśmy też zapisać skrót po liczbie, np. 1052 zł.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski