średnik czy przecinek?

We fragmencie: „procesy zachodzą w branżach: Biznes, Księgowość, consulting (23%), Technologia, IT, Internet (41%), Medycyna, Kliniki, Leczenie (12%)” – uważam, że po procentach powinny byc średniki, bo w zdaniu nie chodzi o to, że i w biznesie jest 23%, i w Księgowości 23%, i w consultingu (23)%, tylko że te trzy dziedziny były badane łącznie jako jedna branża. Czy się mylę i rzeczywiście przecinek użyty tutaj jest poprawny?
Z góry dziękuję za pomoc.
Ze średnikiem byłoby lepiej, ale żeby mieć pewność, że zdanie zostanie zrozumiane poprawnie, jeszcze lepiej byłoby je całkiem przeformułować. Nawiasem mówiąc, nie wiem, w czym gorszy jest consulting od pozostałych, że zapisano go małą literą.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski