stalowowolanie

Witam.
Chciałam zapytać, czy formy stalowowolanin, stalowowolanka można uznać za poprawne? W Słowniku poprawnej polszczyzny jest wzmianka jedynie o mieszkańcu Stalowej Woli, ale w lokalnych mediach bardzo często można spotkać formy, o które pytam. Przy odmianie nazw miejscowych obowiązuje tzw. tradycja lokalna, czy w tym przypadku też?
Obie formy są bez wątpienia poprawne, utworzone tak samo jak dobrze znane wyrazy zielonogórzanin, zielonogórzanka.
Jan Grzenia