stare, dobre czasy

Szanowni Państwo,
zastanawia mnie interpunkcja wyrażenia stare(,) dobre czasy. Wytyczne o przydawkach równorzędnych lub nie są tu dla mnie trudne do zastosowania. Ja bym postawił przecinek, bo bez niego wygląda to tak, jakbyśmy spośród różnych dobrych czasów wspominali te stare. Zdaje mi się, że po to określenie sięga się raczej, myśląc o czasach zarówno dawnych, jak i takich, które dobrze wspominamy.
Z wyrazami szacunku
Czytelnik
W tym wyrażeniu stare znaczy dobre, przydawki te są zatem tak równorzędne, że bardziej już nie można. Przecinek uważam za uzasadniony.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski